Egsis Hakkımızda

Hakkımızda

Engin Elektronik Sistemleri; 10 yıllık sektör deneyimi ile elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen proje firmalarından biridir.

Engin Elektronik; tüm elektronik güvenlik çözümlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen ürün altyapısına sahiptir.

Engin Elektronik Sistemleri; profesyonel proje ekibi ile keşif aşamasında güvenlikten ödün vermeden, müşterilerinin de fikir ve isteklerini dikkate alarak en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadrosu ile en doğru şekilde projeyi uygulamakta ve satış sonrası tüm hizmetleri en hızlı sürede sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Vizyonumuz

Elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri alanında kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak; bireylerden kurumlara tüm topluma güvenlik kavramını aşılamak ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktır.

Misyonumuz

Güvenlik sistemleri konusunda son teknolojiyi, müşterilerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunmak; müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak gelişip ülkemizin ve dünyanın önde gelen elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri alanında tanınan önemli markalarından biri olmak.